25 листопада у нашій школі відбувся цікавий захід – День авторських настільних ігор.
Захід складався із двох частин. На початку учні 7 класу створювали ігри. Допомагала їм Досужа Т. О. Учні продумували, які ігри можуть сподобатися їх одноліткам і школярам молодшого шкільного віку. Самі придумували дизайн та правила гри.
Ігри, створені учнями 7-А класу, прийшлись до душі учням від початкової до старшої школи. Автори ігор отримали можливість продемонструвати свої напрацювання і просто гарно провести час у колі друзів.
![7654858](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7654858-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![7659907](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7659907-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![54834776](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/54834776-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![5345855478](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5345855478-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![65485694679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/65485694679-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)