2 грудня між командами 5-х класів було організовано змагання у формі квесту. Учні виконували різноманітні завдання з навчальних дисциплін. Вони змогли застосувати здобуті знання під час уроків, а також проявили свою фантазію, винахідливість та кмітливість
Такий захід став чудовим засобом для адаптації учнів до нових навчальних вимог, розвитку їх колективу та уміння співпрацювати.
Як результат – з користю проведений час, подарунки та гарний настрій.
![345675486t689](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/345675486t689-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![956795476](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/956795476-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)