27 січня Kharkiv IT Cluster за запрошенням вчителя інформатики Шевченко О.О провели в нашій школі профорієнтаційну гру “Айтішник – це не тільки програміст”.
Було проведено 2 гри тривалістю по 1,5 години кожна, участь взяли 8-Б, 9-А, 10-Б, 10-А, 11-А, 11-Б, 12-А класи. В кожній грі було по 2 команди, які креативно підійшли до створення інноваційного проєкту та його презентації.
Всі учасники отримали можливість покращити свої навички ораторського мистецтва. Під час гри Kids2IT учні вразили своїми ідеями. Це був і розумний дім з голограмою, котушка Тесла, стоматологічна рука, пилосос у вигляді кота та інші.
За допомогою такою співпраці ми допомагаємо учням правильно сформувати уявлення та сприйняття сучасних професій. Ознайомлюємо із можливостями та необхідними для роботи навичками і вимогами.
Дякуємо Kharkiv IT Cluster за такий чудвоий і захід і чекаємо подальшої співпраці.
![56747](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/56747-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![548679780](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/548679780-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![867945869](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/867945869-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![5475689679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5475689679-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![7684568690](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/7684568690-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)