08 лютого в межах вивчення генетичних закономірностей на уроках біології та з метою поглиблення власних знань у цій галузі учні 10-х класів відвідали Харківський міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр рідкісних (орфанних) захворювань.
Заклад обладнаний сучасною діагностичною технікою, за допомогою якої фахівці мають можливість проаналізувати вірогідність виникнення різноманітних патологій та своєчасно призначити необхідний курс лікування.
Учні ознайомились з лабораторними методами діагностики генетичних захворювань та дізнались про загальні особливості роботи науковців у галузі генетики.
Проведення таких уроків та екскурсій сприяє розвитку в учнів зацікавленості до науки. Показує важливість та значущість вивчення предмету, його зв’язок із реальністю.
Щиро дякуємо медико-генетичному центру за співпрацю, цікаву екскурсії та за вашу важливу роботу. Сподіваємося на нові, захоплюючі зустрічі.
![985679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/985679-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![34654879](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34654879-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![675845687](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/675845687-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![985679067809](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/985679067809-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)