Діти разом із вихователями створювали поробки із природних матеріалів. Вони обговорювали те, що можна знайти в лісі. Дізнавалися про те, які різні вони можуть бути на дотик та колір.
Діти створили чудові поробки, які потім представили на виставці.
![78569698](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/78569698-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![634385678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/634385678-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
Діти разом із вихователями створювали поробки із природних матеріалів. Вони обговорювали те, що можна знайти в лісі. Дізнавалися про те, які різні вони можуть бути на дотик та колір.
Діти створили чудові поробки, які потім представили на виставці.
61022 м. Харків, вул. Сумська, 55
+38 (057) 700-48-70 - Секретаріат
+38 (057) 700-48-72 - Ресепшен
пошта: pr.spetsnvkkorolenko@internatkh.org.ua
educom©2023