У дитячому підрозділі відбулося зимове свято. До дітей завітав Дід Мороз та Зима, які захопили їх у чудові пригоди. Діти грали, розповідали вірші, заспівали веселу зимову пісню.
Свято вийшло дуже затишним, веселим та магічним.
![5436485467](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5436485467-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![67547868456](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/67547868456-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
У дитячому підрозділі відбулося зимове свято. До дітей завітав Дід Мороз та Зима, які захопили їх у чудові пригоди. Діти грали, розповідали вірші, заспівали веселу зимову пісню.
Свято вийшло дуже затишним, веселим та магічним.
61022 м. Харків, вул. Сумська, 55
+38 (057) 700-48-70 - Секретаріат
+38 (057) 700-48-72 - Ресепшен
пошта: pr.spetsnvkkorolenko@internatkh.org.ua
educom©2023