КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Екскурсія в Netpeak

14 лютого учні Харківської спеціальної школи ім. В.Г. Короленка вперше побували на екскурсії в компанію до ІТ-фахівців. Найбільше дітей цікавило одне — чи може людина з порушенням зору працювати в такому офісі?

 «У нас в компанії такого досвіду ще не було. Але те, що ви прийшли сюди — для нас це шанс розвиватися у цьому руслі. Поспілкувавшись з колегами, ми дійшли висновку — зараз люди з порушенням зору можуть працювати на позиції Sales manager, спілкуватися з клієнтами або збирати фідбек у клієнтів», говорить Олексій Стенгач, керівник харківського офісу Netpeak.

 «Мене радує, що є можливість працювати людям з проблемами зору. Також класно, що в компанії є гнучкий графік роботи, коли ти можеш приходити не о 9-й ранку, а хоч о 12-й! Я хотів би в майбутньому працювати в компанії Netpeak»,  тішиться Паша, учень 10-го класу.

 «Для мене як для вчителя було цікаво відвідати екскурсію. Бо коли ти бачиш робочий процес, коли на всі питання може відповісти фахівець – стає набагато зрозуміліше, що вивчати далі та на які soft skills треба зробити акцент», ділиться враженнями Олена, вчитель інформатики.

Відвідувачі були в захваті від екскурсії і спікера, який багато жартував і давав поради. Зустріч закінчилась солодким частуванням.

 

Дякуємо агенції Netpeak та особисто Олексію Стенгачу за інформативну та надихаючу екскурсію! Чекаємо на нові зустрічі!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email