Як організувати сучасний процес навчання, мотивувати пізнавальну активність учнів, встановлювати зв’язок теорії з практикою, розширювати політехнічні знання, формувати науковий світогляд на сучасному рівні, сприяти професійній орієнтації майбутніх абітурієнтів? Цю можливість надає така форма навчання, як урок-екскурсія.
17 лютого, в рамках вивчення теми з біології і екології “Спадковість і мінливість”, учні 11-12х класів разом з вчителями біології та хімії Петренко Ганною Вікторівною та Досужою Тетяною Олександрівною відвідали Харківський обласний спеціалізований медико-генетичний центр рідкісних (орфанних) захворювань ім. О.С. Масельського, який є частиною унікального науково-навчально-лікувального об’єднання «Генетика», що включає в себе кафедру медичної генетики і Український інститут клінічної генетики Харківського Національного медичного університету, а також громадські організації.
Учні ознайомились з лабораторними методами діагностики та профілактики захворювань, які діагностують та лікують в центрі, дізнались про роботу науковців в галузі генетики.
Висловлюємо щиру вдячність за можливість спілкування директорці Гречаніній Олені Яківні та співробітникам центру.
![854698679](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/854698679-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![896597095](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/896597095-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![34654785683](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/34654785683-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)