КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА” ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Урок біології в генетичному центрі

Як організувати сучасний процес навчання, мотивувати пізнавальну активність учнів, встановлювати зв’язок теорії з практикою, розширювати політехнічні знання, формувати науковий світогляд на сучасному рівні, сприяти професійній орієнтації майбутніх абітурієнтів? Цю можливість надає така форма навчання, як урок-екскурсія.

17 лютого, в рамках вивчення теми з біології і екології “Спадковість і мінливість”, учні 11-12х класів разом з вчителями біології та хімії Петренко Ганною Вікторівною та Досужою Тетяною Олександрівною відвідали Харківський обласний спеціалізований медико-генетичний центр рідкісних (орфанних) захворювань ім. О.С. Масельського, який є частиною унікального науково-навчально-лікувального об’єднання «Генетика», що включає в себе кафедру медичної генетики і Український інститут клінічної генетики Харківського Національного медичного університету, а також громадські організації.

 Учні ознайомились з лабораторними методами діагностики та профілактики  захворювань, які  діагностують та лікують в центрі,  дізнались про роботу науковців в галузі генетики.

 

Висловлюємо щиру вдячність за можливість спілкування директорці Гречаніній Олені Яківні та співробітникам центру.

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email