18 лютого Центр чистоти і порядку Шкільного парламенту організував заняття та міні-вікторину для 2-А та 2-Б класів. Діти дізналися багато нової інформації про дотримання порядку, чому важливо дбати про чистоту і про те, які мікроби нас оточують.
Після теорії закріпили набуті знання в ігровій формі. Учні давали відповіді на питання та пробували виконати цікаві завдання. Центр і надалі планує проводити подібні заходи для початкової школи.
![783587569](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/783587569-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![3473478567](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3473478567-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![53475695678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/53475695678-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)