З 14 березня у школі було відновлено навчання. У зв’язку із воєнним станом та наявною ситуацією у місті та області, навчання було відновлено у дистанційному форматі.
Вихователі закладу щодня підтримують зв’язок із учнями та батьками, моніторять інформацію про можливості учнів для навчання.
Навчання реалізовано завдяки онлайн-урокам та платформі googleclassroom. Учителі розміщують матеріали, відео або текстові інструкції, розробляють цікаві інтерактивні вправи, які б допомогли не тільки засвоїти знання, а й підняти настрій.
Дякуємо усім, хто докладає зусиль для відновлення освітнього процесу.
Віримо, що зовсім скоро зустрінемося у рідних кабінетах для живого спілкування та навчання.
![1](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/1-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![2](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![3](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/3-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![4](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/4-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![5](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)