В Реабілітаційний центр для дітей та молоді з проблемами зору в Лясках, що під Варшавою приїхала випускниця нашій школи ХСШ ім. В. Г. Короленка Ольга Махлер (Яценко). Вона приїхала зі своїм чоловіком і сином Майклом, щоб передати подарунки для дітей, які покинули Україну через війну, серед яких і учні нашого навчального закладу.
Майкл вручив кожній дитині пасхальний подарунок, а Ольга і її чоловік передали для усієї групи настільні ігри для незрячих, скейті, самокати і багато інших подарунків, що також передала її подруга Лаура Вхеелер
Діти та молодь у вдячність намалювали великий, у якому відобразили свої почуття та подяку.
![4242](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/4242-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![32343](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/32343-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)
![321442](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/321442-qmr7t8tr5asglcmycs9urvqnd7b7vq3sd2zqj3dhrk.jpg)