Учні, батьки та педагоги 3 А класу підготували челендж-колаж «Зробімо світ добрішим». Мета челеджу: виховувати любов до тварин, надати можливість дітям ближче познайомитися один з одним, розвивати вміння складати розповіді про своїх домашніх улюбленців, виховувати повагу одне до одного та навички в спілкуванні.
Челендж «Зробимо світ добрішим» до Дня домашніх тварин.
![](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yunist_org_ua_vsesvitniy_den_domashnikh_tvarin.jpg)
Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
Email