У школі для незрячих дітей ім. Рози Чацької у Лясках (Польща) де навчаються наші діточки з ХСШ ім. В. Г. Короленка – Дарина Остряніна та Рамін Сипало, пройшов тиждень присвячений казкам Г. Х. Андерсена. Протягом всього навчального тижня учні знайомилися з чарівними баєчками великого майстра, а під кінець тижня у п’ятницю 28 квітня були змагання на кращу команду знавців казок Андерсена, та хто в якого героя з байки переодягнеться!!! Пропоную переглянути наш фоторепортаж з цих подій!
![346587](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/346587-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)
![658754](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/658754-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)
![67854768](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/67854768-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)