Завершився I Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам’яті Тараса Шевченка “Думи мої, думи мої”. Команда “Алаба” запросила юних митців з усієї України поділитися з нами своєю творчістю, присвяченій пам’яті великого митця– Тараса Шевченка. Ми отримали понад 1000 робіт з усіх куточків нашої України. Чотири учні та випускниця нашого ХСШ ім. В. Г. Короленка від студії “Творчість на дотик брати участь у цьому конкурсі та отримали нагороди!
Вітаємо наших переможців!
І місця у номінації Малюнок – Сушко Максим (6/А кл.)
І місця у номінації Декоративно-прикладне мистецтво – Козирев Павло (11/А кл.) та Дзюба Тетяна (випускниця 2021 р.)
ІІ місця у номінації Малюнок – Назаринська Поліна (5/А кл.) та Цвіркун Поліна (6/А кл.)
![8675798](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/8675798-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)
![76854878](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/76854878-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)
![78956789456940](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/78956789456940-qmr7tlzhszah3w3u7xymqsf3olicvhk12w4j8ytzcg.jpg)