Представники шкільного парламенту нашого навчального закладу взяли у участь у Обласному фестивалі “Лідер року” для лідерів учнівського самоврядування, який було організовано на базі КЗ “Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості”. Конкурс відбувався у 2 етапи, під час проходження яких учасники мали презентувати власні роботи патріотичного спрямування. У Фестивалі брали участь 43 команди з усієї Харківської області.
За підсумками конкурсу команда нашого шкільного парламенту на чолі з Єлизаветою Терлецькою отримала звання Переможця конкурсу.
Активну участь у Фестивалі взяли такі представники нашого шкільного самоврядування: Анна Мірошниченко, Поліна Цвіркун, Євген Недовба, Кирило Карпуша, Анна Слащова, Данііл Авраменко.
![424587100_860005946132568_3749399633486571338_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/424587100_860005946132568_3749399633486571338_n-qmr7t7vwygr69qobi9v87dz6rtfuo1020yc91tevxs.jpg)
![424810967_7120177711383958_6232775795034078033_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/424810967_7120177711383958_6232775795034078033_n-qmr7t7vwygr69qobi9v87dz6rtfuo1020yc91tevxs.jpg)
![424882585_7120177381383991_4728727025185127984_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/424882585_7120177381383991_4728727025185127984_n-qmr7t7vwygr69qobi9v87dz6rtfuo1020yc91tevxs.jpg)
![Єлизавета Терлецька](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Єлизавета-Терлецька-qmr7t7vwygr69qobi9v87dz6rtfuo1020yc91tevxs.jpg)