Електричні конвектори, подовжувачі та сантехніка: це обладнання буде використане для оздоблення укриття та санітарних вузлів навчального закладу.
Адміністрація школи щиро вдячна асоціації “Aide Médicale & Caritative France-Ukraine” (Медична і благодійна допомога Франція-Україна), її операційній директорці Діані Дольс та Харківській обласній раді. Ініціативу реалізовано спільно з ВГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» та ТОВ «Санагро Україна».
Ваша допомога, безумовно вплине на відновлення школи та освітнього процесу для наших вихованців.
Довідково. Гуманітарна допомога була надана в рамках Меморандуму про співробітництво та взаєморозуміння між Харківською обласною радою (Україна) та Асоціацією «Медична і благодійна допомога Франція-Україна» (L’Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе). Документ підписали операційна директорка асоціації медичної допомоги Франція-Україна Діана Дольс та голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.
![20240403_113206](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20240403_113206-qmsqellcyp7nxlum2bjo7xixokbu4ofd8ooa71bnsg.webp)
![20240403_113550](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20240403_113550-qmsqemj75j8y97t8wtyasfae9y77cdj3ktbroba9m8.webp)
![20240403_113607](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20240403_113607-qmsqemj75j8y97t8wtyasfae9y77cdj3ktbroba9m8.webp)
![20240403_113623](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20240403_113623-qmsqenh1cda8ktrvrccxcx1uvc2kk2mtwxz95l8vg0.webp)
![20240403_113826](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/20240403_113826-qmsqenh1cda8ktrvrccxcx1uvc2kk2mtwxz95l8vg0.webp)