Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №3 Жовтоводської міської ради з 4 по 10 березня 2024 року проводив інтелектуальну онлайн-гру до 210 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Цікаві та змістовні питання вікторини відкрили нові сторінки з життя видатного Сина українського народу.
Педагоги та учні нашої школи долучилися до онлайн-гри. Команда 11-А класу «Розумники» під керівництвом вихователя Марченко К.С. отримала диплом учасника.
![93](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/93-qmsqu8moogmf414rqkx77hg1id8p7dil23g4ns4u9c.webp)
![97](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/97-qmsqu8moogmf414rqkx77hg1id8p7dil23g4ns4u9c.webp)
![preview](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/preview-2-qmsqu9kivanpfn3el3btrz7i3r42f2mbe83m523g34.webp)
![Команда 11-А класу](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Команда-11-А-класу-qmsqu9kivanpfn3el3btrz7i3r42f2mbe83m523g34.webp)