Випускники нашого закладу Нецора Данило, Маринченко Кристина, Бушуєва Катерина, Бушуєва Валерія, Лисенко Вікторія та учень Альшаєв Артем (8-Б клас), взяли участь у VІ Всеукраїнському конкурсі фото та відео робіт «LIME. Go to read!», метою якого є популяризація книг та читання серед молоді.
Ми вперше приєдналися до такої творчої події. Наші конкурсанти підготували декілька коротеньких відео для TikTokу. З хештегами конкурсу зробили читання книг із зануренням в уяву за допомогою штучного інтелекту, де використали світлини улюблених героїв книг з власними обличчями.
Наші старання не були марними. Учасники конкурсу були відзначені сертифікатами переможців у номінації «Креатив», а керівник студії «Творчість на дотик» Кубанська Н.В., яка допомагала створити творчі роботи, була відзначена подякою.
![435925166_452876627117375_7884850860080706305_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/435925166_452876627117375_7884850860080706305_n-qmsqpa1clxtxu4c6pfq31qign5oykvtl1jhvh7hn3k.webp)
![435994950_452876540450717_5210154132379841851_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/435994950_452876540450717_5210154132379841851_n-qmsqpaz6srv85qatjy4pm89x8jkbskxbdo5cyhg8xc.webp)
![436098389_452876563784048_66703475090122341_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/436098389_452876563784048_66703475090122341_n-qmsqpaz6srv85qatjy4pm89x8jkbskxbdo5cyhg8xc.webp)
![preview](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/preview-1-qmsqpbx0zlwihc9gegjc6q1dtxfp0a11pssufreur4.webp)