У 2023/2024 навчальному році учні нашого навчального закладу із студії дитячої творчості “Творчість на дотик” (керівник Кубанська н. В. ) взяли участь у 26 Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та отримали Гран-прі -5, І місця – 34, ІІ місця – 18, ІІІ місця – 8, у номінації “Журі аплодує” – 4, у номінації “Боріться – поборете” – 5, у номінації “Креатив” – 7. Тому з 16 квітня у нашій школі відкрита виставка творчих робіт наших переможців як з образотворчого мистецтва та і з рельєфного малювання.
![435987056_459569469781424_3961653276991434834_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/435987056_459569469781424_3961653276991434834_n-qmu4hwykm9tdtuflytastvcleo0jg1gr69phjrj2gg.jpg)
![436221858_459569326448105_804097340034897819_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/436221858_459569326448105_804097340034897819_n-qmu4hxwet3uo5ge8tbpfed4201vwnqkhiecz11hoa8.jpg)
![436305515_459569399781431_1007577738331069317_n](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/436305515_459569399781431_1007577738331069317_n-qmu4hyu8zxvyh2cvnu41yuvilfr9vfo7uj0gibga40.jpg)