24 квітня 2024 р. о 15.00 зустріч та презентаційна найкращого ТОП-факультету Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця – факультету МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА, для учнів 10-12 класів нашої школи.
На зустрічі учні дізналися про освітній фронт факультету – спеціальності та освітні програми бакалаврату. Також познайомились із заступником декана Оленою Кот та викладачами факультету, почули про найбезпечніші в місті аудиторії з потужним мультимедійним оснащенням та старлінками; відкрити для себе програми двох дипломів з європейськими університетами та можливості навчання за кордоном; познайомитись з потужним молодіжним рухом факультету.
Адміністрація школи та учнівський колектив, щиро дякують Олені Федоровій за організацію цього заходу!
![845678](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/845678-qn6wwsuoa1l2qwhj9wdr3r7x4iifufm30c5wpxs4ds.webp)
![5486795](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/5486795-qn6wwsuoa1l2qwhj9wdr3r7x4iifufm30c5wpxs4ds.webp)