З 1 лютого до 31 травня 2024 учні Комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради активну участь у дистанційних учнівських олімпіадах «Шкільна всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всесвіт знань — 2024»», які проводила Національна освітня платформа «Всеосвіта» для учнів закладів загальної середньої освіти України. Мета учнівських олімпіад – активізувати пізнавальну діяльність та навчальну мотивацію, узагальнити набуті теоретичні знання і закріпити навчальний матеріал.
Учні школи брали участь в олімпіадах з української мови, історії України, всесвітньої історії, мистецтва та основ правознавства.
Під час проведення дистанційної олімпіади формувався рейтинг закладів освіти. Школа посіла 67 місце у Всеукраїнському рейтингу олімпіади «Всесвіт знань — 2024».
![№ MB853085](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/№-MB853085-qp7nigk5opn318jqoh7jt4wfnrd453mfvtrehb7vhs.webp)
![Буклет Всесвіт знань 2024](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/Буклет-Всесвіт-знань-2024-qp7nihhzvjodcuidizm6dmnw958hcsq67yevyl6hbk.webp)