У Харкові відкрили меморіальну дошку на вшанування пам’яті доктора педагогічних наук, професора, академіка НАПН України, Почесного громадянина міста Харкова, ректора ХНПУ імені Г.С. Сковороди (1980-2020 рр.) Івана Прокопенка.
Меморіальну дошку встановили на будівлі вищого навчального закладу, де протягом с орока років Іван Прокопенко обіймав посаду ректора.
До вшанування пам’яті ректора долучилися представники різних гілок влади, педагоги, науковці та студенти. Директор нашої школи, Олександр Білоусов, також взяв участь у цьому заході.
![](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/0-02-05-3abc06dc3cf9fd413b82b0d69c5c36e94ca89c789a30041066f9a01c25e1a109_1dbc242095ed81bc.webp)