Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості підсумовував роботу гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва задля сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини. У травні 2024 року відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Гурток в’язання, який працює при студії дитячої творчості під назвою “Творчість на дотик” взяв активну участь у цієї виставки-конкурсу та здобув почесне І місця та ІІІ місця. Переможцями стали Павло Козирєв (12/А) та Дзюба Тетяна (випускниця 2021) й їх дуже гарні роботи “Українська хатинка” й “Українка та козак”.
![](https://educom.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447777274_490593316679039_7599461702529951481_n.webp)